Test Engineer (Cypress)-ZDALNIE

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, zachodniopomorskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna, także po covidzie
  • Szczegóły projektu: rozwój aplikacji webowych i mobile dla urządzeń typu Smart Home (IoT)
  • Technologie: Cypress / Apium, Detox, Browserstack, WebdriverIO, Allure Reporter, Azure TestPlan, React
  • Testy automatyczne 80% (20% manualne)
  • Budżet: 90-120 PLN netto +VAT/h (B2B) , nie wykluczamy UoP

Obowiązki:

  • Ciągłe wdrażanie i udoskonalanie testów automatycznych E2E
  • Raportowanie bugów w jasny i usystematyzowany sposób
  • Pisanie scenariuszy testowych
  • Przeprowadzanie testów regresyjnych
  • Ulepszanie procedur związanych z testowaniem
  • Znajomość narzędzi i umiejętność testowania API
  • Zespołowe opracowywanie architektury i implementacja rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 3 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z Cypress oraz JavaScript (umiejętność zintegrowania testów Cypress z Browserstack będzie dużym plusem)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektach IoT/Smart Home
  • Mile widziane doświadczenie z takimi technologiami jak: React , Apium, Detox, WebdriverIO, Allure Reporter/Azure TestPlan

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.