Test Consultant

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123669

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Lublin (zdalnie)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania i zapewnienie jakości
  • Praktyczna wiedza dotycząca narzędzi do konfiguracji oprogramowania i pakietów IT
  • Praca z produktami EDA (Electronic Design Automation) i umiejętność pomocy zespołom i klientom w testowaniu nowych rozwiązań
  • Zrozumienie i doświadczenie cyklu życia dostawy DA
  • Automatyzacja i optymalizacja procesów testowania

Zadania:

  • Analiza dokumentacji w celu określenia obszaru testowania
  • Stworzenie scenariuszy testowych zgodnie z dostarczonym planem testów oraz harmonogramem testów
  • Dostarczanie danych związanych z wymaganiami konfiguracyjnymi środowiska testowego
  • Uczestnictwo w zarządzaniu środowiskiem testowym
  • Zapewnienie wsparcia dla analityków oprogramowania w zakresie identyfikacji, analizy i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów i umiejętności analityczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Podróże służbowe
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Po 3 miesiącach możliwość pracy zdalnej w pełnym wymiarze czasu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland