Test Automation Engineer (TestComplete)

Wrocław, 50-049, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

Interesuje Cię IoT? Prowadzimy projekt z obszaru przemysłu dotyczący zarządzania mediami za pomocą aplikacji webowej.

Możliwe 1 lub 2 tygodniowe wdrożenie w Norwegii.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów automatycznych aplikacji webowej
  • Testowanie End-to-End
  • Wprowadzanie ulepszeń w zakresie automatycznego testowania
  • Raportowanie oraz dokumentowanie przeprowadzanych testów

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych (frontend, backend oraz komponenty mobilne)
  • Doświadczenie w testowaniu przy użyciu TestComplete
  • Znajomość narzędzi Selenium lub Robot Framework
  • Znajomość języka Python
  • Doświadczenie z Continuous Integration
  • Znajomość webserwisów np. REST
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy