Territory Manager - Urologia

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Territory Manager, który będzie odpowiedzialny za strategiczny obszar jakim jest urologia, na terenie zachodniej części kraju (od Szczecina na południe przez Poznań, Gorzów, woj. Lubuskie, aż po Dolny Śląsk - Wrocław).

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, globalnej spółki z sektora medical devices poszukujemy kandydatów na stanowisko Territory Managera.

Organizacja zajmuje się prowadzeniem działań marketingowych, sprzedażą i serwisowaniem endoskopów i mikroskopów na polskim rynku.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Promowanie i sprzedaż produktów medycznych na podległym terenie
  • Samodzielne identyfikowanie możliwości sprzedaży, aktywne zdobywanie nowych klientów i realizacja sprzedaży do obecnych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji z klientami
  • Prezentacja produktów, w tym również w trakcie zabiegów medycznych
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi urządzeń dla personelu medycznego
  • Pomoc w organizacji konferencji, zjazdów i szkoleń dla klientów
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie obsługi klienta
  • Posprzedażowa instalacja urządzeń u klienta

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy handlowca w firmie farmaceutycznej / medical devices - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z oddziałami onkologicznymi, ortopedycznymi, na blokach operacyjnych ze sprzętem endoskopowym lub innym.
  • Dobra znajomość branży medycznej w dziedzinie chirurgii, doświadczenie w obszarze urologii będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy z zamówieniami publicznymi / przetargami - warunek konieczny.
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji z klientami
  • Otwartość, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów
  • Przedsiębiorczość oraz umiejętności techniczne
  • Dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2) - warunek konieczny.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i dodatkowych świadczeń
  • Możliwość rozwoju w globalnej organizacji ze znanym brandem
  • Dołączenie do dynamicznego zespołu z pasją do pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page