Territory Manager - Critical Care (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, jednego z czołowych producentów sprzętu medycznego, poszukujemy Territory Managera - osoby odpowiadającej za sprzedaż zaawansowanego sprzętu medycznego na blok operacyjny oraz OIOm. Osoba ta będzie odpowiedzialna za pracę na terenie województw: mazowieckiego, część łódzkiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest wiodący na świecie dostawca produktów i systemów dla służby zdrowia oraz podmiotów pokrewnych, działający na terenie ponad 35 krajów na całym świecie.

Opis stanowiska

  • Budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z nowymi jak i dotychczasowymi klientami
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Bieżąca analiza prowadzonych działań, rynku i raportowanie aktywności
  • Prezentacje produktowe i wdrażanie strategii marketingowej na podległym terenie

Profil kandydata

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku sprzętu medycznego
  • Doświadczenie w sprzedaży w środowisku bloku operacyjnego i OIOMu
  • Znajomość rynku i trendów w branży medical devices
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji i strategii handlowych
  • Znajomość prawa zamówień publicznych i procedur przetargowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Znajomość środowiska MS Office
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży

Oferujemy

  • Samodzielna rola, duże możliwości rozwoju
  • Samochód służbowy, pakiet medyczny i bogaty pakiet benefitów
  • Realny wpływ na budowanie strategii sprzedaży
  • Wysoka etyka pracy i przyjazna atmosfera w zespole
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page