Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3330

Obowiązki:

PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNO-EDUKACYJNYCH Z OSOBAMI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ Z AUTYZMEM W RAMACH REALIZACJI OBOWIĄZKU SZKOLNEGO, PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH Z DZIEĆMI W RAMACH WCZESNEJ REHABILITACJI ORAZ ZAJĄĆ USPOŁECZNIAJĄCYCH I TERAPEUTYCZNYCH (W TYM TUS) Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA.

WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE PEDAGOGICZNE, MAGISTERSKIE, UPRAWNIAJĄCE DO EDUKACJI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ, DODATKOWE KWALIFIKACJE Z OBSZARU TERAPII Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU ORAZ SPECJALISTYCZNE KURSY/SZKOLENIA Z METOD PRACY WYKORZYSTYWANYCH W PRACY Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU, MINIMUM2 LATA DOŚWIADCZENIA ZAWODOWEGO I KOMPETENCJE W SAMODZIELNYM PROWADZENIU ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH I TERAPEUTYCZNYCH Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM AUTYZMU (DZIECI, MŁODZIEŻ ORAZ DOROŚLI), W TYM Z ZESPOŁEM ASPERGERA; DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU TERAPII INDYWIDUALNEJ ORAZ GRUPOWEJ, UMIEJĘTNOŚĆ STOSOWANIA SPECJALISTYCZNYCH METOD Z OSOBAMI ZE SPEKTRUM, OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI, SUMIENNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, SAMODYSCYPLINA, KREATYWNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ, PROWADZENIE TUS, PROWADZENIE ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH Z MAŁYMI DZIEĆMI Z AUTYZMEM, MILE WIDZIANE ZDOLNOŚCI MANUALNE I PLASTYCZNE, RĘKODZIELNICZE, MAJSTERKOWANIE,

KWESTIONARIUSZ OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE (DO POBRANIA NA STRONIE WWW.KTA.SZCZECIN.PL)+LIST MOTYWACYJNY - PRZESŁAĆ NA ADRES E-MAIL KTASZCZECIN@KTA.SZCZECIN.PL LUB ZOSTAWIĆ W SEKRETARIACIE, W KONTAKCIE TELEFONICZNYM Z PRACODAWCĄ PROSIĆ DYREKTORA OŚRODKA 91 433 64 45 lub 91 488 56 02

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Zawód:

  • Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania na stronie www.kta.szczecin.pl)+list motywacyjny - przesłać na adres e-mail ktaszczecin@kta.szczecin.pl lub zostawić w sekretariacie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy