Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0157

Obowiązki:

Świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych dla dziecka Z AUTYZMEM DZIECIĘCYM w miejscowości Błazowa Górna (5 godz. tygodniowo).terapia specjalistyczna w relacji 1/1 z terapeuta
Uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia w tym:
-kształtowanie umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania,
-Motywowanie do aktywności,
-Leczenie i rehabilitacja,
- prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych,
- wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych, w szczególności takich jak: utrzymanie kontaktów z domownikami, wspólne organizowanie czasu, terapia logopedyczna

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Przeszkolenie i doświadczenie w zakresie umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowanie nawyków celowej aktywności, prowadzenie treningu zachowań społecznych. Wymagany staż co najmniej 6 m-cy w jednej z następujących jednostek szpital psychiatryczny, jedn. Org. Pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, ośrodku terapeutyczno-edukacyjno- wychowawczym, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, zakładzie rehabilitacji. [Inne] : Kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi

Miejsce pracy: 36-030 Błażowa Górna, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 6

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy