Terapeuta Poznawczo-Behawioralny

Poznawczo.pl

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Ośrodek Terapii i Coachingu Poznawczo. pl w Gliwicach w związku z wzrastającą liczbą pacjentów poszukuje do współpracy terapeutów poznawczo-behawioralnych w trakcie szkolenia lub po ukończonej 4-letniej Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Oferujemy możliwość odbycia stażu klinicznego, pod okiem certyfikowanego terapeuty poznawczo-behawioralnego, niezbędnego do uzyskania certyfikatu PTTPB oraz możliwość uczestniczenia w superwizji pod okiem certyfikowanego superwizora PTTPB.

Umożliwiamy pracę w dowolnym wymiarze godzin w tygodniu oraz w dowolnie ustalonym grafiku.

Do zadań terapeuty będzie należało samodzielne prowadzenie konsultacji psychologicznych, diagnozy oraz terapii według przyjętych w CBT protokołów leczenia konkretnych zaburzeń.

Oferujemy:

- minimalną stawkę godzinową: 50 zł brutto/h (stawka będzie wyższa im większe będzie doświadczenie kandydata, do 100 zł brutto/h).
- zdobycie doświadczenia klinicznego
- możliwość specjalizacji w terapii konkretnego typu pacjentów
- możliwość wpływania na ofertę ośrodka i realizowania własnych pomysłów
- możliwość uczestniczenia w koleżeńskich superwizjach z udziałem certyfikowanego terapeuty oraz superwizjach z certyfikowanym superwizorem
- otworzenie własnego kalendarza w internecie i możliwość szybkiego zapełnienia grafiku.
- pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

Wymagania

Wymagania:

- ukończone studia psychologiczne lub pedagogiczne (lub medyczne)
- ukończony co najmniej 2 rok 4-letniej szkoły terapii poznawczo-behawioralnej
- minimum roczne doświadczenie w pracy klinicznej (prowadzenie diagnozy, terapii, poradnictwa, konsultacji)
- znajomość podstawowych protokołów leczenia zaburzeń lękowych i depresyjnych
- zainteresowanie nurtami CBT "trzeciej fali" (DBT, ACT, Mindfulness, Terapia Schematów)
- preferencyjnie doświadczenie w pracy z grupami, dziećmi i nastolatkami
- gotowość do stałego poszerzania wiedzy na szkoleniach
- gotowość do podjęcia pracy w gabinecie w centrum Gliwic

Prezentacja firmy

Poznawczo.pl jest prężnie rozwijającym się Ośrodkiem Psychoterapi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
50PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
uruchomienie kalendarza internetowego
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia