Terapeuta integracji sensorycznej

Neologopedia Sp. z o.o.

92-547 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

NEOLOGOPEDIA - Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Łodzi zatrudni specjalistów integracji sensorycznej. Tylko umowa-zlecenie lub faktura. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Godziny pracy do ustalenia.
• Nowoczesną infrastrukturę placówki.
• Sympatyczny zespół.
• Możliwość ciekawej pracy w interdyscyplinarnym zespole Poradni.
• Zdobywanie dalszego doświadczenia zawodowego

Wymagania

• Uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii integracji sensorycznej
• Wyższe wykształcenie (najchętniej psychologiczne lub logopedyczne)
• Dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe, kursy i szkolenia.
• Wysoka motywacja do pracy z dziećmi i rodzinami.
• Zdolność nawiązywania pozytywnych relacji z małymi pacjentami, ich rodzicami oraz zespołem.
• Pogłębianie wiedzy specjalistycznej.
• Otwartość, zaangażowanie i chęć pomocy małym pacjentom.

Prezentacja firmy

NEOLOGOPEDIA to Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Specj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia