Terapeuta Integracji Sensorycznej / Terapeuta SI /

Centrum rehabilitacji Rehasanka

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do współpracy Terapeuty Integracji Sensorycznej (SI) do Centrum Rehabilitacji Rehasanka w Warszawie Ursus.

Poszukujemy osoby która wypełni zmiany
piątki 14.00-20.00
soboty 9.00-15.00

Jesteśmy w stanie rozważyć dodatkowe zmiany również niedzielne.
Gwarantujemy pełne obłożenie na zmianach.

Mile widziani fizjoterapeuci prowadzący również terapię wad postawy, oraz terapie niemowląt / nie jest to warunek konieczny, rozważamy również pojęcie współpracy z pedagogami z doświadczeniem /

Oferujemy:
* długoterminową współpracę
* atrakcyjne wynagrodzenie
* elastyczny grafik
* umowa B2B lub umowa zlecenie
* możliwość rozwoju / możliwość pracy w innych dziedzinach fizjoterapii lub pedagogiki /
* pracę w miłym i młodym zespole
* pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym gabinecie
* otwartość na nowe formy terapii i niebanalne podejście,
* możliwość wymiany doświadczeń z pracującymi u nas specjalistami
* wsparcie finansowe przy nowych projektach (nigdy nie mówimy od razu nie, to nie u nas)

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w zakresie od 50 do 70 zł/h brutto

Wymagania

* dobra organizacja pracy
* łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi
* odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność
* zaangażowanie
* umiejętność prowadzenia dokumentacji
* doświadczenie w pracy z dziećmi
* prowadzeniu diagnoz SI

Wykształcenie:
* wykształcenie wyższe
* uprawnienia do prowadzenia terapii i diagnozy Integracji Sensorycznej (ukończony stosowny kurs I i II stopnia lub studia podyplomowe)

Prezentacja firmy

Centrum Rehabilitacji Rehasanka to nowoczesne i przyjazne centrum zdrowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
50PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia