Telemonter/Teletechnik

P.P.U Eltech

Sosnowiec, 41-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wykonywanie prac przy kablach światłowodowych na terenie śląska, praca od 7-8 do 15-16.
Jeździmy w kilku osobowej załodze. Od Pon-Pią. Możliwe nadgodziny i praca w sobotę.

Szukamy również ludzi chcących pracować dorywczo nie koniecznie na stałe.

Więcej informacji pod nr. tel. 501-774-105

Wymagania

Prawo-jazdy kat. B, Mile widziane doświadczenie w branży teletechnicznej.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się budową oraz utrzymaniem sieci teletechnicznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatki za prowadzenie samochodu, premie miesięczne
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis