Telemonter Liniowy - Kraków

Plus Kadra Sp. z o.o.

Kraków, Chrzanów, małopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Chrzanów

Opis stanowiska:

- wykonywanie prac operatorskich na sieciach telekomunikacyjnych,
- montaż urządzeń,
- konfiguracja i uruchomianie instalacji teletechnicznych

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B - mile widziane,
- komunikatywność

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- szkolenie wprowadzające w zakres obowiązków,
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w zgranym i dynamicznym zespole,
- dodatkowe benefity (Luxmed, Multisport, PZU)

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV.

Plus Kadra Sp. z o.o. ul. J. Kraszewskiego 36, 30-110 Kraków.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.