Opis stanowiska pracy

PRACA DLA STUDENTA GERMANISTYKI

Home Office, Polska

Jesteś studentem lub absolwentem germanistyki? Szukasz możliwości zdobycia doświadczenia, zarobienia pieniędzy i pogodzenia tego wszystkiego ze studiami? Masz ograniczony czas? Ta praca jest właśnie dla Ciebie! Podejmij wyzwanie już dziś i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska:

  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Przygotowywanie dokumentów
  • Zlecone prace biurowe, tłumaczenia

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny
  • Absolwenci Germanistyki lub Lingwistyki / mile widziani
  • Dyspozycyjność i otwartość na nowe wyzwania
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę dorywcza dla Młodych i Zdolnych
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wysokich zarobków

Prezentacja firmy

Trust and Safety sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne