Telemarketer

PCC POLAND

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca z domu (cała Polska)

promocja szkoleń przez telefon

Kto: Private Corporate Consulting Sp. z o. o.
*8 lat na rynku *16 lokalizacji szkoleniowych *1000 szkoleń rocznie *40 zaangażowanych pracowników *90% kadry menadżerskiej z awansów wewnętrznych*

Jeśli masz dosyć pracy na etacie, nie chcesz tracić czasu na dojazdy do firmy, chcesz pracować mniej ale więcej zarabiać i sam decydować kiedy i ile pracujesz – to jesteś gotowy na współpracę z nami!

Gdzie: Praca z domu – czas pracy ustalany indywidualnie - Ty decydujesz, kiedy pracujesz. Praca minimum 4 godziny dziennie od poniedziałku do piątku w godz. pracy urzędów miast i gmin 8-15.

Korzyści:

  • Możliwość zarobienia dobrych pieniędzy w krótkim czasie – pół etatu
  • Czas pracy ustalany indywidualnie, sam decydujesz o godzinach pracy
  • Atrakcyjne premie
  • Poczucie sensu pracy, którą się wykonuje
  • Przyjazna atmosfera oraz pomocny i wspierający zespół
  • Swoboda w wykonywanej pracy
  • Praca pomagająca w codziennym życiu i załatwianiu spraw w Urzędach
  • Rozwój osobisty
  • Kontakt z ludźmi

Kogo: Poszukujemy osób z dobrą dykcją i miłym głosem do promocji szkoleń dla administracji publicznej (gminy, USC, powiaty, urzędy pracy). Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, terminowe płatności, możliwość rozwoju (szkolenia podnoszące kwalifikacje), długofalową współpracę, zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego w zespole ambitnych i przebojowych ludzi.

Dajemy Ci najlepsze narzędzia (nowoczesny oraz intuicyjny system informatyczny, aplikacja do przeprowadzania rozmów telefonicznych, materiały szkoleniowe oraz wsparcie na każdym etapie pracy). Ty musisz mieć tylko komputer z dostępem do Internetu oraz słuchawki z mikrofonem, nieodpartą chęć do nauki i dużo uśmiechu.

Kontakt: Prosimy wysłać CV klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym organizatorem praktycznych szkoleń dedykowanych przeds... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta