Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego telemarketera/telemarketerki do umawiania spotkań z klientami biznesowymi.

Praca z domu w wybrane dni i godziny (własna organizacja czasu pracy)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży wdrażanej usługi Investment Concierge - w szczególności:

  • Tworzenie i aktualizacja bazy Klientów w systemie CRM
  • Wstępne analizowanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • Umawianie spotkań z właścicielami firm oraz osobami na eksponowanych stanowiskach.
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań Doradców i Menadżerów
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Realizowanie miesięcznych planów sprzedażowych.

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • Umowę zlecenie lub agencyjną (w przypadku działalności gospodarczej)
  • Stałą podstawę z systemem premii zadaniowych
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość wykonywania zlecenia w miejscu zamieszkania (po okresie próbnym) .
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę dającą możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Profesjonalne przygotowanie i system szkoleń
  • Możliwość rozwoju i awansów w strukturach organizacji.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia i umiejętności budowania relacji z klientami
  • Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • Wysokiej motywacji i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Konsekwencji i determinacji w realizacji nakreślonych celów

Doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, inwestycyjnych lub sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane osoby posiadające status studenta (ostatnie lata studiów).

Potrafisz nas przekonać? -> Aplikuj

Rozpatrujemy tylko poważne i przemyślane aplikacje!

W załączonym cv należy zamieścić klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U nr 133, poz. 883)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą Niezależnych Doradców Biznesowych. Działamy na wymagający... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
po okresie próbnym na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system premii jakościowych
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting