telemarketer/telemarketerka

JBMC Sp. z o.o.

Łódź, 90-612, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany agent bankowy, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

 Specjalista ds. informowania o ofercie Banku– bez doświadczenia w branży

  • Chcesz aktywnie pozyskiwać Klientów i doradzać w zakresie optymalnych rozwiązań finansowych?

  • Masz miły głos i lubisz rozmawiać przez telefon?

  • Jesteś nastawiony na realizację wyznaczonych celów i nie boisz się wyzwań?

  • Chcesz, żeby wysokość wynagrodzenia prowizyjnego była zależna od wyników Twojej pracy

Jeśli odpowiedziałeś TAK na powyższe pytania, wyślij swoje CV.

Masz szansę dołączyć do zgranego zespołu sprzedażowego i rozwinąć skrzydła w sektorze finansowym.

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat + wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do poziomu realizacji zadań

  • Pakiet szkoleń.

  • Atrakcyjne systemy motywacyjne. Multisport/Luxmed

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon oraz samochód.

  • Pracę w młodym, zgranym i zorientowanym na sukces zespole.

  • Pracę w ładnym nowoczesnym biurze.

Wymagania

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma JBMC zajmuje się dystrybucją usług oferowanych przez sektor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
2 400PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość