Telemarketer - sprzedaż usług marketingu w Internecie

Kaelmo

Bydgoszcz, 85-739, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów i partnerów
  • przygotowanie ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • opieka handlowa pozyskanych klientów

Oferta:

  • stałe godziny pracy, od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja,
  • gratyfikacje poza finansowe do wynagrodzenia
  • atmosferę wzajemnego wsparcia
  • po przejściu okresu próbnego - stabilne zatrudnienie
  • kreatywny odpoczynek z dużym ekranem, Sony PS3 i innymi pomysłami

Najbardziej zależy nam na osobie z doświadczeniem w branży marketingu internetowego lub oprogramowania, ale jeśli takiego nie posiadasz, a z jakiegoś powodu pociąga Cię któraś z branż, zgłoś się! Interesują nas przede wszystkim osoby twórcze.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (kierunkowe humanistyczne)
  • doświadczenie w telemarketingu, przedstawicielstwie, sprzedaży
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • zaangażowanie
  • optymizm
  • punktualność
  • ciekawa osobowość
  • chęć stabilizacji

Prezentacja firmy

Firma KAELMO to zespół zapalonych konsultantów i programistów, kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż