Telemarketer - praca zdalna

PCC POLAND

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Od Ciebie oczekujemy:

  • znajomości obsługi pakietu MS Office (przede wszystkim Word i PDF, obsługa poczty elektronicznej),
  • jeśli masz doświadczenie w kontaktach z klientami i w sprzedaży produktów lub doświadczenie w
  • telemarketingu – jesteś odpowiednim kandydatem,
  • dyspozycyjności w wymiarze ok. 5 h dziennie (może być więcej) w pierwszej połowie dnia,
  • wolne weekendy i popołudnia (praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00),
  • chęci i zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na prowizji.

Jeśli jesteś zdyscyplinowany i potrafisz zorganizować sobie pracę, dobrze władasz językiem ojczystym i masz świetną dykcję .

Chcesz pracować efektywnie a nie ciężko? - zapraszamy do naszego zespołu!

Proponujemy:

  • Prace z domu, w najbardziej przyjaznej dla Ciebie atmosferze,
  • przeszkolimy Cię – w ciągu 5 dni zdobędziesz wiedzę, która da Ci możliwość zarabiania pieniędzy,
  • wsparcie na każdym etapie współpracy,
  • oferujemy Ci umowę o współprace lub umowę zlecenie,
  • Płatny pierwszy miesiąc wdrożeniowy (otrzymujesz wynagrodzenie za każdy przepracowany dzień w tym okresie),
  • Gwarantujemy wysokie premie na skuteczność,
  • zapewniamy narzędzia do pracy; nowoczesny system, aplikacje do wykonywania połączeń oraz pocztę służbową, potrzebujesz tylko komputera z podłączeniem do Internetu i słuchawek z mikrofonem.

Private Corporate Consulting Sp. z o. o.

Kim jesteśmy?

Od kilku lat przygotowujemy najlepsze szkolenia dla administracji publicznej. Działamy etycznie, tworząc szkolenia, w których sami chcielibyśmy uczestniczyć. Rocznie organizujemy ok. 1200 szkoleń.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla: Urzędów Miast i Gmin, Ośrodków Pomocy Społecznej, Urzędów Stanu Cywilnego, Urzędów Pracy.

Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, czekamy na Twoje CV* !

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącym organizatorem praktycznych szkoleń dedykowanych przeds... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta