Telemarketer - pozyskiwanie ofert w biurze nieruchomości

Biuro Nieruchomości "OGRODOWA" Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pozyskiwała oferty sprzedaży/wynajmu nieruchomości. Prac polega na omówieniu warunków współpracy przez telefon, wprowadzenie oferty, zdjęć, opisu do systemu bazy danych biura. Praca stacjonarna w siedzibie biura (ul. Ogrodowa) godziny do ustalenia.

Wymagania

Łatwość nawiązywania kontaktu
przyjazne usposobienie, cierpliwość
znajomość topografii Warszawy będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości "OGRODOWA" działa na warszawskim rynku nieruchomośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
1-3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa