Telemarketer - konsultant telefoniczny

Warszawa, mazowieckie

Patrono

Opis stanowiska pracy

Telemarketer będzie miał za zadanie nawiązać relacje i zachęcić do współpracy z firmą osoby przygotowujące się do dokonania transakcji kupna lub sprzedaży mieszkania.
Pracownik będzie odpowiedzialny za umawianie spotkań pośrednikom nieruchomości.

Kontakty i relacje będą nawiązywane z wykorzystaniem ogólnodostępnych baz potencjalnych klientów.

Wymagania

Łatwość nawiązywania kontaktów
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Komunikatywność
Biegła znajomość jeżyka polskiego w mowie i piśmie
Poprawna dykcja i miły głos przez telefon

Jesteśmy firmą zajmująca się doradztwem w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Codziennie... pomagamy naszym klientom zmagać się z dylematami dotyczącymi różnego typu transakcji na rynku nieruchomości.

Nazwę firmy Patrono zaczerpnęliśmy od łacińskiego Patronus – to znaczy opiekun, obrońca, ponieważ naszym priorytetem we współpracy jest dobro klienta i ochrona jego interesów. Lata doświadczeń, niezliczone ilości odwiedzonych mieszkań, setki przeprowadzonych negocjacji sprawiły, że staliśmy się „ekspertami pierwszego kontaktu” w dziedzinie nieruchomości.

Fundamentem naszej firmy jest zgrany zespół, który ceni wartości nieodzowne w prowadzeniu rzetelnej działalności, takie jak profesjonalizm, odpowiedzialność czy zaangażowanie. Tym co nas wyróżnia jest sposób budowania relacji z klientami. Nie tylko wsłuchujemy się w ich potrzeby i dobieramy dla nich najlepsze rozwiązania, ale także chętnie dzielimy się swoją wiedzą i staramy się w przystępny sposób wyjaśniać wszelkie wątpliwości. Największą radość sprawia nam zadowolenie klientów, a nasze wspólne sukcesy dodają nam energii i motywują nas do podejmowania kolejnych wyzwań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy:
czas nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
600,00 zł - 3.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
uzależnione od wyników sprzedażowych
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Praca dla studenta , Praca Ubezpieczenia