Telemarketer / Doradca klienta

PC Open Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Ośrodek szkoleniowo-doradczy, działający w branży informatycznej, PC Open Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Telemarketer/doradca klienta

Osoba podejmująca pracę na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie oraz utrzymanie kontaktów z klientami; przedstawianie oferty firmy; umawianie spotkań handlowo-biznesowych oraz przygotowanie i organizację szkoleń.

Wymagania:

  • Umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • Umiejętność prowadzenia rozmów przez telefon
  • Kreatywność i umiejętność logicznego myślenia
  • Duża otwartość i zorientowanie na osiągniecie celu
  • Uczciwość i rzetelność
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Duże zaangażowanie
  • Raportowanie swoich działań
  • Rozliczenia z wykonywanej pracy
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • Szkolenia i przygotowanie merytoryczne do pracy (zakres szkoleń: obsługa klienta, techniki sprzedaży, obsługa komputera)
  • Ciągłe wsparcie
  • Narzędzia pracy (telefon komórkowy, komputer)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stałe wynagrodzenie plus premie uznaniowe i motywacyjne

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w szkoleniach oraz doradztwie w zakresie informatyki.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta