Telemarketer branża HVAC techniczna

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, producenta wysokiej jakości urządzeń grzewczych z siedzibą w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko telemarketera. Firma naszego Klienta specjalizuje się w elektrycznych systemach grzewczych – zajmuje się kompleksowo realizacją i montażem instalacji grzewczych lub fotowoltaicznych. Usługi są realizowane na terenie całej Unii Europejskiej.

Jeżeli lubisz pracę związaną z telemarketingiem (min. rok doświadczenia) i chciałbyś współpracować z klientami biznesowymi, a przy okazji wiesz, czym jest branża HVAC – prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie. Wyślij do nas swoje CV, a już niebawem będziesz miał/miała okazję porozmawiać z naszym Klientem i w niedalekiej przyszłości rozpocząć karierę w branży grzewczej.

STANOWISKO: telemarketer branża HVAC techniczna

LOKALIZACJA: Kraków

Zakres obowiązków:

• współudział w przygotowaniu skryptu telemarketingowego dla kampanii

• realizacja telemarketingu sprofilowanego do odbiorców kampanii B2B

• prowadzenie rejestru zrealizowanych kontaktów telemarketingowych

• raportowanie skuteczności kampanii telemarketingowej po jej przeprowadzeniu

Oferujemy:

umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem) – próbną na 3 msc., kolejną na 1 rok, następnie na czas nieokreślony

pełen etat – 40h/tyg.

• wynagrodzenie 3000 zł netto (do negocjacji ok. 15%) + premia uznaniowa (do 30% podstawy wynagrodzenia)

• pracę w biurze 8h dziennie od pn. do pt. w godzinach 8-16

• szkolenia wdrożeniowe – sprzedażowe i produktowe

długoterminową współpracę

• możliwość awansu pionowego (Kierownik Zespołu)

• prosty i sprawny proces rekrutacji: rozmowa z nami -> spotkanie z Klientem -> możesz zaczynać ????

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania!

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.

Wymagania

• rok doświadczenia pracy w zespole/agencji telemarketingowej lub firmie wykorzystującej kanał telemarketingu dla celów pozyskiwania klientów biznesowych

• znajomość popularnych baz danych

• chęć podjęcia zatrudnienia na dłuższy czas

• mile widziane – angielski B1, wykształcenie techniczne, doświadczenie w branży HVAC, sprzęt i materiały budowlane

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Inne, Praca Marketing / PR / Social Media