Telefoniczny Przedstawiciel Farmaceutyczny

Pharma Distribution Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie pracując dla największych firm farmaceutycznych w Polsce i na świecie, złóż swoją aplikację!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: TELEFONICZNY PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNY

1. Poszukujemy osoby:

  • cierpliwej, otwartej, kreatywnej, odpowiedzialnej i pełnej pozytywnej energii :-)

2. Co robimy?:

  • kontaktujemy się, jako przedstawiciele firm farmaceutycznych i zajmujemy się dystrybucją leków do aptek

3. Dyspozycyjność:

  • poniedziałek-piątek w godzinach 8-16
  • uwaga: każdy weekend wolny!!!

4. Miejsce:

  • ul.Ruska - wygodny dojazd z każdej dzielnicy

5. Zarobki:

  • do 20zł/h na rękę
  • premie uznaniowe
  • „stażowe” nawet 2400zł rocznie

6. Gwarantujemy:

  • cykl szkoleń, dzięki któremu staniesz się mistrzem sprzedaży:-)
  • zdobycie cennego doświadczenia i wielu nowych umiejętności
  • zaangażowanie w ciekawe, ambitne i prestiżowe projekty
  • realna możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • sympatyczną atmosferę tworzoną przez nasze zespoły
  • stabilne zatrudnienie
  • wypłatę zawsze w terminie
  • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz opiekę liderów

7. Aplikuj, bo:

  • zdobędziesz doświadczenie pracując dla koncernów farmaceutycznych
  • otworzysz z nami swoja ścieżkę kariery
  • będziesz niezależny i stabilny finansowo
  • praca stanie się Twoja pasją.

Stawiamy na rozwój, pozytywną atmosferę.

Prezentacja firmy

Pharma Distribution Group to największy w Polsce Call Center wyspecjaliz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Praca dla studenta, Praca Obsługa klienta