Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Telefoniczny Konsultant sieci Plus

Katowice, śląskie

Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k.a.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na stałe ? Na studiach ? A może pracy dodatkowej ?
Aplikuj na stanowisko Konsultant ds. Sprzedaży

Otrzymasz od nas pełne wsparcie, profesjonalne szkolenie oraz wszelkie niezbędne materiały i narzędzia do pracy z Klientem.
Nauczymy Cię szybkiego nawiązywania kontaktów, co na pewno przyda Ci się w codziennym życiu.

Zaangażowanie ? TAK ! Właśnie tego od Ciebie oczekujemy.
Pomożemy Ci osiągnąć sukces, zrealizować cele i zgarnąć premię.

OFERUJEMY :
• Dla studentów umowa zlecenie, dla osób
potrzebujących stabilizacji umowa o pracę
• Gwarantowana stawka godzinowa 13 zł brutto
• Dodatkowo premie sprzedażowe
• Elastyczny grafik
• Możliwość skorzystania z Karty Multisport, karta dofinansowana przez firmę
• Ofertę pracowniczą na TV, Internet oraz telefon

ZADANIA :
• Pozyskanie oraz utrzymanie Klientów
• Doradztwo i dobór optymalnych rozwiązań dla Klientów
sieci Plus

JEŻELI :
• Szukasz pracy pełnej wrażeń
• Chcesz się rozwijać
• Lubisz pracować z ludźmi

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, WYŚLIJ SWOJE CV ! :)

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. dzięki swej działalności stał się jednym z liderów... branży nieruchomości na terenie województwa śląskiego i obecnie jest specjalistą w profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta w zakresie zamiany kapitału inwestycyjnego w rentowne inwestycje w nieruchomości.

Posiadamy kilkadziesiąt nieruchomości przede wszystkim na terenie Aglomeracji Górnośląskiej oraz jesteśmy właścicielem gotowych projektów inwestycyjnych do szybkiej realizacji przez inwestora.

Firma zajmuje się również rewitalizacją obiektów, tworząc z nich produkt dostosowany do aktualnej koniunktury na rynku.

Jednym z kierunków naszego działania jest rynek mobilnej telefonii komórkowej. Pierwsze kroki w tym zakresie stawialiśmy już w 1992 roku, jednakże przełomowym okazał się rok 1996, w którym to rozpoczęliśmy współpracę z firmą Polkomtel.
W roku 2008 roku zaczęło funkcjonować Call Center, które stało się jednym z pierwszych partnerów telemarketingowych firmy Polkomtel S.A.
Maksimum Call Center w sierpniu 2010 roku otrzymało status Centrum Telemarketingowego sieci Plus. Aktualnie jesteśmy największym Call Center firmy Polkomtel w Polsce.

Dysponujemy grupą wyspecjalizowanych w obsłudze rynku biznesowego Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych.

Ponadto posiadamy dwa autoryzowane serwisy NOKIA Care – w rynku usług serwisowych oraz punkt posiadający autoryzację Cyfrowego Centrum Serwisowego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
2.180,00 zł - 5.200,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing