Telefoniczny Doradca Klienta / Wrocław

CCIG

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach
  • Telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi (w zależności od projektu)
  • Dbałość o pozytywną komunikację z Klientami

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Nienagannej kultury osobistej
  • Zaangażowania
  • Pozytywnego podejścia do realizacji zadań

Oferujemy Ci:

  • Gwarantowaną stawkę - 17,00 zł netto za każdą godzinę
  • Konkurencyjne prowizje i atrakcyjne premie - za sukcesy indywidualne i zespołowe
  • Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań w ramach szkoleń i warsztatów
  • Ciekawe możliwości rozwoju i awansowania - jasno określone ścieżki karier
  • Korzyści - rabaty do sklepów i na usługi, świeże owoce, konkursy, piłkarzyki, gry ps3 itp.
  • Możliwość pracy ze znajomymi - program poleceń
  • Pracę w centrum

Prezentacja firmy

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing