Telefoniczna obsługa klienta!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0022595
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Naszym pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres min. 6 miesięcy,
  • Możliwość otrzymania etatu,
  • Szansę zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju,długotrwałą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w profesjonalnym szkoleniu (w pełni płatnym),
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole nastawionym na wzajemną pomoc,
  • PAKIET BENEFITÓW m.in Multisport, LuxMed
  • Elastyczny grafik

Oczekiwania:

Od naszych pracowników oczekujemy:
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra dykcja oraz pozytywne nastawienie
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • Cierpliwość

Oferta:

Twoje zadania:

Obsługiwanie połączeń przychodzących
od Klientów indywidualnych i biznesowych drogą telefoniczną oraz mailową. Rejestrowanie zgłoszeń klientów w systemie, realizowanie działań związanych z zawieraniem umów z klientami. Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów

Możliwość pracy ze znajomymi, aplikujcie razem!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.