Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

TELEANKIETER - BADANIE RYNKU - Wrocław

dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nr ref. TEL/1017/WR

Opis stanowiska pracy:
- przeprowadzanie ankiet telefonicznych,
- wprowadzanie danych do komputera,
- obsługa programu.

Oczekiwania:
-dokładność i dbałość o szczegóły,
-zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
-dyspozycyjność do pracy od 4- 8 godzin (3- 5 dni w tygodniu),
-mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
-praca od poniedziałku- piątku od 8- 16 (elastyczny czas pracy),
-pełne przeszkolenie- nie musisz mieć doświadczenia,
-stawka godzinowa + premia,
-po przepracowaniu 120 h- podwyżka,
-dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmę InterKadra Sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Dziękujemy za przesłane aplikacje, informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne