Tehnician Mentenanta

Hays Poland

Bucuresti, Romania, zagranica

Hays Poland

Bucuresti, Romania
NR REF.: 1126637

Suntem in cautarea unui Tehnician Mentenanta dornic sa faca parte din echipa unui cunoscut Centru de Date din Bucuresti. Rolul presupune furnizarea serviciilor de mentenanta.

Responsabilitati:

• Realizarea sarcinilor de întreținere preventivă planificate de rutină, conform cerințelor în cadrul sistemelor de distribuție pentru VS și VS, a instalațiilor / echipamentelor asociate și a sistemelor mecanice de răcire / încălzire HVAC, determinate de comenzile de lucru ale sistemului CMMS;
• Monitorizare BMS pentru condițiile de funcționare și alarmă;
• Construirea de raliuri, realizarea de citiri ale contorilor din UPS, PDU și utilitare;
• Pregătirea rapoartelor precise / în timp util, după cum este necesar;
• Asistență când și unde este necesar cu lucrări de instalare;
• Program de lucru in ture.

Cerinte:

• Experineta in domeniul electric si HVAC;
• Cunoastere sistem CMMS și BMS;
• Înțelegerea și interpretarea desenelor / proceselor tehnice;
• Cunostinte Microsoft Office.

Beneficii:

• Mediu de lucru excelent;
• Oportunitate profesionala;
• Dezvoltare in cadrul companiei.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi