Technology Consultant/specjalista ds. wdrożeń IT

Nomacom Group

Warszawa, mazowieckie

Nomacom Group Nomacom Group Nomacom Group
Nomacom Group Sp. z o.o. dostarcza klientom biznesowym profesjonalne rozwiązania IT. Wyróżnia nas kompleksowość – zajmujemy się zarówno doradztwem w zakresie doboru produktów i usług, jak i dostawą sprzętu, a także jego wdrożeniem i serwisem na etapie użytkowania. Działamy na obszarze całej Polski, ale uczestniczymy również w realizacji projektów dla naszych klientów m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, USA.

Wypracowana na przestrzeni lat stabilna pozycja rynkowa pozwala nam cieszyć się zaufaniem klientów z praktycznie każdej branży, począwszy od przedsiębiorstw handlowo-usługowych, poprzez firmy produkcyjne, a skończywszy na placówkach medycznych i instytucjach państwowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób, które z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, są samodzielne, potrafią pracować jednocześnie nad wieloma projektami, a przy tym doskonale sobie radzą z obsługą klientów oraz są otwarte na zdobywanie nowej wiedzy i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Technology Consultant/Specjalista ds. wdrożeń IT

Zakres obowiązków:

Wsparcie działu handlowego w zakresie realizacji projektów w takich obszarach, jak:

• security (UTM, MDM): Sophos, Fortigate, Cisco

• serwery i macierze: Lenovo, Dell, HPE, Fujitsu

• środowiska wirtualne i backupowe: Microsoft, VMware, Veeam

• hiperkonwergencja: Nutanix, SimpliVity

• instalacja i konfiguracja infrastruktury sieciowej

• integracja istniejącej infrastruktury z nowymi systemami (migracje, modernizacje)

• projektowanie architektury systemów IT oraz dobór optymalnych rozwiązań

Oferujemy:

• stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• możliwość współuczestniczenia w ciekawych projektach z branży telekomunikacyjnej

• możliwość rozwoju kompetencji w szerokim zakresie

• doświadczenie w pracy przy projektach wdrożeniowych

• znajomość języka angielskiego z uwzględnieniem terminologii technicznej

• umiejętność analitycznego myślenia i identyfikacji problemów

• orientacja na realizację zadań oraz dokładność

• umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

• odpowiedzialność, samodzielność

• kultura osobista i umiejętność pracy z klientem

• chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".