Opis stanowiska pracy

Zadania na tym stanowisku:

  • Wdrażanie i uruchamianie nowych linii produkcyjnych.
  • Definiowanie parametrów produkcyjnych oraz ich kontrola.
  • Kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, Planów Kontroli, aktualizacja i standaryzacja).
  • Identyfikacja problemów i wdrażanie rozwiązań zapobiegawczych.
  • Wsparcie produkcji oraz utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Szkolenie pracowników z instrukcji stanowiskowych oraz procesów technologicznych.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • znajomość procesu produkcyjnego – wtrysk, rozdmuch
  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane kierunki : inżynieria produkcji i zarządzania, mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka )
  • komunikatywność, energia i optymizm,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę na pełny etat
  • profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • posiłek w formie obiadu dla każdego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe oraz opieka medyczne
  • konsultacje prawne dla każdego pracownika

Prezentacja firmy

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji c... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja