Grupa Powen-Wafapomp S.A.

Technolog

Od: Grupa Powen-Wafapomp S.A.
Miejsce pracy: Zabrze

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji

Zakres zadań

  • Samodzielne wykonywanie dokumentacji technologicznej
  • Weryfikacja opracowanej dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej
  • Wykonywanie pomiarów i badań procesów technologicznych
  • Analiza przyczyn odchyleń
  • Opracowywanie oraz wdrażanie marszrut do produkcji
  • Wsparcie techniczne dla działu produkcji
  • Przygotowywanie wycen i ofert dla klientów
  • Typowanie oprzyżądowania technologicznego i czasu niezbędnego do realizacji procesu produkcyjnego
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych zmierzających do usprawnienia procesów produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie na stanowisku technologa produkcji
  • Znajomość procesów technologicznych stosowanych przy produkcji
  • Umiejętność obsługi MS Office, Lotus Notes, mile widziana umiejętność pracy z systemami klasy ERP
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Samodzielność

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w Spółce wchodzącej w skład grupy kapitałowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet socjalny, w tym karta OK System
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.