Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Świdnica

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Technolog.

Obowiązki:

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej,
  • Przygotowywanie norm materiałowych,
  • Opracowywanie wycen oraz kalkulacji wyrobów,
  • Wsparcie działu produkcyjnego w zakresie technologicznym,
  • Nadzór nad procesem przygotowania prototypów,
  • Dobór odpowiednich materiałów do konkretnych wyrobów oraz kontrolowanie ich wdrażania,
  • Kontakt z klientami,
  • Współpraca z działem BHP w zakresie tworzenia instrukcji stanowiskowych,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki związane z technologią drewna,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość programu Solidworks, mile widziana jest również znajomość prodramu Autocad,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – szczególnie Exel,
  • Umiejętność komunikacji oraz pracy w zepsole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Pracę w systemie jednozmianowym (7:00/8:00 – 15:00/16:00)
  • Możliwość rozowju zawodowego oraz udział w szkoleniach branżowych,

Nieustannie dążymy do stabilizacji unikalnych i spersonalizowanych relacji z naszymi... klientami. Orientacja na klienta, wysoka jakość usług, rozwój pracowników i innowacje technologiczne są podstawowymi wartościami, które kierują naszymi działaniami w kierunku rozwoju firmy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji