SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

SDA GROUP  to zgrany zespół, który podejmie się każdego wyzwania realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu na każdym etapie realizacji możliwe jest dostosowanie się do sprecyzowanych wymagań zamawiającego, zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami. Nasza specjalność to: projektowanie maszyn, automatyka i robotyka przemysłowa.

Technolog

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania na stanowisku to:

  • kompleksowe przygotowanie procesu obróbki skrawaniem (program CNC, narzędzia, dokumentacja),
  • wsparcie techniczne w procesie kalkulacji ofertowych,
  • podejmowanie technicznych decyzji dotyczących optymalizacji wykonania detali,
  • współpraca z operatorami maszyn CNC,
  • ścisła współpraca z działem konstrukcyjnym,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej dotyczącej procesów obróbki skrawaniem,
  • kooperowanie części produkcyjnych – współpraca z dostawcami.

Wymagania jakie mamy wobec Ciebie:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w obróbce skrawaniem
  • wiedza techniczna w zakresie obróbki skrawaniem, spawania
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • praktyczna znajomość programowania maszyn CNC: Siemens, Heidenhain;
  • prawo jazdy kat. B

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań, możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń, dofinansowanie na naukę języka obcego, ubezpieczenie i opieka zdrowotna,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami