Technolog

Wołomin (ok. Kobyłka, Zielonka, Tłuszcz, Wyszków, Łochów, Ząbki, Warszawa), mazowieckie

Wareluk s.c.

Opis stanowiska pracy

praca w programie SolidWorks i SolidCAM
opracowanie procesu technologicznego (frezowanie, toczenie)
dobór narzędzi do obróbki skrawaniem
dobór parametrów skrawania dla zastosowanych narzędzi
praca w systemie zmianowym (6-14 i 14-22)

Wymagania

znajomość narzędzi skrawających i pomiarowych
znajomość podstaw technologii wykonania
wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność
znajomość programów CAM

Firma Wareluk S.C. z zakładem produkcyjnym w Zielonce ( 12 km od Warszawy) zajmuje się... precyzyjną obróbką metalu. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis