HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem naszego klienta z branży przemysłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TechnologMiejsce pracy: Szczecinek

Zadania:

  •  projektowanie procesów technologicznych
  •  ustalanie norm zużycia materiałów,
  •  opracowywanie dokumentacji technologicznej i instrukcji obsługi i BHP maszyn i urządzeń,
  •  opracowywanie założeń konstrukcyjnych i technologicznych do wyposażenia stanowisk pracy w produkcji,
  •  optymalizacja, modernizacja i standaryzacja procesów technologicznych,
  •  analiza pracy maszyn i urządzeń oraz zapewnienie właściwych parametrów ich pracy,
  •  udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych technologii i transferach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne- automatyka lub mechanika
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
  • Doświadczenie w pracy przy procesach produkcyjnych na stanowisku inżyniera procesu / technologa
  • Wiedza na temat automatycznych procesów montażowych
  • Znajomość systemów zarządzania produkcją

Do udziału w rekrutacji zapraszamy także absolwentów uczelni technicznych

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji     zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.