Dolmeb Sp. z o.o.
Firma Dolmeb Sp. z o.o. producent mebli lakierowanych farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF wiórowych i płyty komórkowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Świdnica

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (związanego z produkcją mebli, projektowaniem lub lakiernictwem)
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się produkcją mebli lub elementów z drewna
  • doświadczenia w obszarze konstrukcji 2D i 3D
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • umiejętność pracy z programami MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klienta,
  • samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • wykonywanie, opracowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej
  • opracowywanie norm materiałowych
  • wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
  • współudział nad wykonawstwem wzorów i prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, wzorów oraz partii zerowych wyrobów
  • optymalizacja procesów produkcji oraz produktów na etapie tworzenia dokumentacji
  • dobór właściwych dla wyrobu i procesu materiałów uszlachetniających i klejów, towarzyszących procesów oraz aktywne uczestnictwo przy ich sprawdzeniu oraz wdrożeniu
  • komunikacja z klientem w sprawach technicznych
  • opracowanie instrukcji stanowiskowych we współpracy z komórką BHP

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.