Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Technolog

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Praszka, Strojec

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Technolog

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjno - technologicznej oraz technologii wykonania danych elementów
  • Programowanie zadań obrabiarek numerycznie sterowanych
  • Tworzenie rysunków form wykonawczych i oprzyrządowania odlewniczego oraz konstrukcji wytwarzanych elementów
  • Nadzór nad jakością procesu technologicznego
  • Dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń, oprogramowania i narzędzi pomiarowych
  • Przestrzeganie obowiązującego regulaminu pracy, zasad oraz przepisów BHP
  • Optymalizacja procesu technologicznego
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza techniczna oraz podstawowa wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Mile widziana znajomość programów AutoCad, ProEngineer oraz narzędzi do obróbki skrawaniem
  • Zorientowanie na jakość
  • Zdolności negocjacyjne
  • Chęć pracy w grupie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premiowe
  • Pracę w systemie dwuzmianowym
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Bony świąteczne
  • Wczasy pod gruszą
  • Dopłatę do opieki zdrowotnej po przepracowanym roku
  • Imprezy integracyjne oraz zajęcia sportowe
  • Ubrania robocze, potrzebne narzędzia pracy i napoje
  • Pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze