Michael Page Michael Page

Technolog

Propozycja zawodowa dla osób posiadających doświadczenie w branży spożywczej, chcących się rozwijać w obszarze technologii w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji.

Informacje o kliencie

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania, mających inicjatywę w codziennym działaniu Kandydatów na stanowisko Technolog

Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i testowanie nowego lub modyfikowanego asortymentu, procesu, surowca, zarządzanie recepturami i procesami,
  • Współudział w relokacji receptur i procesów technologicznych pomiędzy zakładami w grupie oraz zakładami współpracującymi,
  • Przeprowadzanie testów technologicznych nowych surowców, produktów,
  • Weryfikowanie wydajności produkcyjnej,
  • Pomoc i wsparcie w obszarze produkcji w zakresie technologii,
  • Współpraca z innymi działami w grupie.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów produkcyjnych, wdrożenia nowych linii, urządzeń oraz technologii,
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej o profilu spożywczym,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu inżynierii chemicznej i procesowej, technologii żywności lub w pokrewnym obszarze,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Wymagana znajomość pakietu Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Udział w interesujących projektach,
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków obcych, zajęć sportowych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page