Michael Page Michael Page

Technolog

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzorowanie obecnych procesów technologicznych oraz projektowanie i wdrażanie nowych produktów.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora spożywczego poszukujemy kreatywnej, nastawionej na poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności osoby na stanowisko Technologa.

Opis stanowiska

  • Nadzór i optymalizacja procesów technologicznych wytwarzania obecnych produktów
  • Rozszerzenie portfolio produkowanych wyrobów, tj. opracowanie nowych receptur produktów opartych o świeże warzywa
  • Uczestnictwo w próbach technologicznych i uruchomieniach nowych produktów
  • Kontakt z dostawcami (dobór oraz nadzorowanie jakości zamawianych surowców)
  • Sporządzanie raportów, specyfikacji produktów i innych dokumentów technologicznych
  • Nadzór nad gospodarką surowcową
  • Stała współpraca z pozostałymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu technologii żywności
  • Minimum 5 lata doświadczenia na stanowisku Technologa w firmie z branży spożywczej
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów
  • Doświadczenie w pracy w środowiskach systemów jakości i HACCP,
  • Doświadczenie w procesach walidacyjnych, testach oraz próbach technologicznych
  • Dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość dołączenia do prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Samodzielność w realizacji projektów wdrożeniowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page