Opis stanowiska pracy

ANDRE ABRASIVE ARTICLES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa projektuje, produkuje i dostarcza szeroki asortyment uniwersalnych i specjalnych narzędzi ściernych ze spoiwem żywicznym i ceramicznym.

Poszukujemy do Działu Technologicznego odpowiednich kandydatów na stanowisko:

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Koło

OBOWIĄZKI:

  • realizacja bieżących zadań w ramach prac prowadzonych w Dziale
  • poszukiwania literaturowe w zakresie nowych rozwiązań technologicznych
  • prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych prac
  • ścisła współpraca z Działem Badawczo-Rozwojowym w zakresie tworzenia nowych produktów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe – ceramiczne/chemiczne lub inżynieria materiałowa
  • umiejętność pracy na komputerze
  • gotowość do podejmowania wyzwań
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • inicjatywa, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • skuteczne realizowanie powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego oraz znajomość branży ściernej będą dodatkowymi atutami

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

Zakres działalności firmy ANDRE ABRASIVE ARTICLES objęty Systemem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Badania / Rozwój