HRK S.A.

Dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej eksperta w dziedzinie technologii pochłaniania energii zderzeń wszystkich typów pojazdów szynowych oraz sprężyn, mających zastosowanie także w innych, pozakolejowych gałęziach przemysłu poszukujemy osoby na stanowisko:

TechnologMiejsce pracy: Kańczuga

Zadania:

  • Tworzenie i ułatwianie procesu industrializacji.
  • Rozwój specyfikacji materiałów.
  • Eliminowanie strat materiałów w produkcji
  • Wspieranie inżynierów/projektantów i naukowców podczas tworzenia, modyfikowania i testowania produktów i procesów.
  • Przeprowadzanie szeroko zakrojonych badań i prac rozwojowych, aby uzyskać optymalny projekt dla MFG
  • Aktywna współpraca z działem rozwoju produktu i produkcji.
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu uniknięcia zwiększenia wydajności.
  • Tworzenie/projektowanie produkcji sprzętu/nowych technologii we współpracy z produkcją, dostawcami i innymi partnerami.
  • Proponowanie i wdrażanie nowych technologii oraz śledzenie trendów rynkowych.
  • Optymalizacja technologii w kierunku eliminacji odpadów i łatwości MFG.
  • Nadzorowanie stanu dokumentacji technologicznej.
  • Programowanie i uruchamianie symulacji komputerowych, aby wirtualnie testować projekty.
  • Szacowanie kosztów budowy i określanie materiałów, które mają być użyte.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z technologią produkcji
  • Praktyczna znajomość zagadnień technologicznych
  • Umiejętność instalowania, obsługiwania i konserwacji urządzeń technicznych
  • Umiejętność pracy w różnych działach i z różnymi partnerami
  • Wysoka odpowiedzialność i inicjatywa w działani

Oferujemy:

  • pracę w międzyanrodowej organizacji, u juednego z liderów na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • benefity (karta paliwowa, karta medyczna lub karta na stołówkę; dofinansowane posiłki na stołówce; Karta multisport dofinansowana przez pracodawcę; możliwość udziału w zajęciach językowych w godzinach pracy (dofinasowane przez pracodawcę); wsparcie w zakresie szkoleń, studiów; wczasy pod gruszą, dofinansowanie do okularów)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.