Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0523

Obowiązki:

Programowanie sterowanych numerycznie obrabiarek CNC, sprawowanie nadzoru technologicznego nad produkowanymi wyrobami oraz normowanie procesu technologicznego, realizowanie zadań z wykorzystaniem oprogramowania CAD CAM oraz sterowania CNC,
pisanie programów obróbczych na maszyny CNC takich jak tokarki i frezarki,
opracowywanie technologii nowych detali wykonywanych na obrabiarkach CNC,
opracowywanie dokumentacji technologicznej na wyroby zlecane do produkcji i części prototypowych, dobieranie odpowiednich narzędzi i oprzyrządowania technicznego do optymalizacji procesów produkcji, rozwiązywanie problemów technologicznych i koordynowanie działań związanych z aktualną produkcją, dokonywanie pomiaru wykonanych detali oraz tworzenie technologii obróbczych, współpraca z działem konstrukcyjnym, działem produkcji i działem jakości w procesie wdrażania nowych części i przeprowadzania prób technologicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne), mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, pożądana znajomość norm technicznych i standardów jakościowych, znajomość programów informatycznych w tym wspomagających projektowanie CAD, CAM, mobilność, dyspozycyjność, kreatywność, innowacyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, znajomość pakietu MS Office.

Miejsce pracy: Wrocławska 1A, 48-340 Głuchołazy, powiat: nyski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy