Opis stanowiska pracy

About Us :
GE is the world's Digital Industrial Company, transforming industry with software-defined machines and solutions that are connected, responsive and predictive. Through our people, leadership development, services, technology and scale, GE delivers better outcomes for global customers by speaking the language of industry.

Role Summary/Purpose :
Inżynieria związana z procesem produkcyjnym. Stanowisko wymagające zrozumienia pojęć, metod i procedur.

Essential Responsibilities :
Określanie i kontrola procesu produkcji, w tym przyrządów i sprzętu.
Sprawdzanie poprawności specyfikacji projektu i zastosowania nowego produktu, narzędzi lub sprzętu.
Obejmuje inżynierów produkcji.
Przeprowadzanie rutynowych analiz przy użyciu nabytych metod i technologii i / lub przyczyniania się do rozwoju technologicznego w zespołach nadzorowanych.Współpraca z ludźmi z różnych jednostek biznesowych.

Wymagania

Qualifications/Requirements :

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Desired Characteristics :

• Język angielski w stopniu bardzo dobrym, w mowie i piśmie
• Zdolności interpersonalne
• Umiejętność pracy samodzielnej
• Umiejętność rozwiązywania problemów

Prezentacja firmy

GE Aviation w Dzierżoniowie specjalizuje się w produkcji precyzyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy