Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 38-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowiska:

Technologa z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną,
  • optymalizacja procesów technologicznych,
  • udział przy wdrażaniu nowych wyrobów,
  • współpraca z obszarem produkcji,
  • rozwój istniejących już wyrobów,
  • ocena jakości surowców i komponentów.

Wymagania:

  •  wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Technologia chemiczna, specjalność: Technologia tworzyw sztucznych – Technologia polimerów,
  • znajomość technologii wytłaczania i/lub formowania spienionego polistyrenu
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość obsługi programów AutoCAD,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • umiejętność kreatywnego poszukiwania rozwiązań.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane niniejszym stanowiskiem prosimy o przygotowanie dokumentów aplikacyjnych, tj. CV i przesłanie ich poprzez przycisk APLIKUJ

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez Marbet Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922).

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie."

Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych

w procesie rekrutacji.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH DLA PROCESU REKRUTACJI

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Marbet Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej /43-346/ przy ul. Chochołowskiej 28.

Dane kontaktowe: kadry@marbet.com.pl tel. 004833 8127182

2. Pani/Pana dane osobowe wynikające z CV oraz listu motywacyjnego przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.

3. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych są: przepisy prawa, Pani/Pana zgoda.

5. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

7. Administrator danych nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 1 rok od momentu aplikacji.

9. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne