Opis stanowiska pracy

• Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji lub wprowadzanie zmian technologicznych dla produktów będących w produkcji seryjnej
• Nadzór nad modyfikacjami technicznymi
• Tworzenie oraz modyfikacja wykazów materiałowych BOM
• Wsparcie przy projektowaniu oprzyrządowania oraz sprawdzianów dla nowych uruchomień
• Zlecenia oraz odbiór oprzyrządowania produkcyjnego dla nowych uruchomień
• Opracowywanie i nadzór nad dokumentami Planów Kontroli Dostaw,
• Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną dla wydziału produkcyjnego
• Rozwiązywanie problemów technologicznych, wdrażanie działań korygujących
• Znajomość i udział w przygotowywaniu APQP, Flow Chart, FMEA, CP, Cm, Cmk

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne
• doświadczenie w przemyśle motoryzacyjnym, znajomość standardów (Flow Chart, Control Plan, FMEA, PPAP, APQP, SPC, Problem Solving)
• umiejętność projektowania w programie AutoCad, Inventor lub Solid Works
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• znajomość zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością dla branży motoryzacyjnej
• gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:
- znajomość zagadnień i procesów technologicznych tj. klejenie, lutowanie, obróbka plastyczna, proces wtryskiwania tworzyw sztucznych
- znajomość systemu SAP

Predyspozycje osobowościowe:
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Aktywność i dynamizm w działaniu
• Zaangażowanie w wykonanie powierzonych obowiązków
• Nastawienie na realizację celów
• Umiejętność współpracy z przedstawicielami innych działów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
- możliwość rozwoju;
- pakiet świadczeń socjalnych, ubezpieczenie dodatkowe na korzystnych warunkach;

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
pierwsza na 3 miesiące, następna na 33 miesiące, następna na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis