Opis stanowiska pracy

przygotowywanie projektów, rysunków i dokumentacji technicznej,
nadzór nad istniejącymi projektami i ich koordynacja,
tworzenie i prowadzenie dokumentacji obrotu surowcem,
aktywny udział w kreowaniu rozwiązań produkcyjnych,
wsparcie przy tworzeniu nowych rozwiązań technologicznych,
współpraca z działem sprzedaży firmy,
aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

posiadasz umiejętność czytania/wykonywania rysunku technicznego w 3D,
znasz program AutoCad/ZWCad i/lub Solid,
obsługujesz i/lub programujesz maszyny CNC,
posiadasz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (może być w trakcie studiów),
potrafisz posługiwać się pakietem MS Office, szczególnie Excel,
potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę, jesteś osobą sumienną, dokładną, otwartą, samodzielną i chętną do nauki i rozwoju,
chcesz poznać ciekawą i niszową branżę.
Mile widziane :
prawo jazdy kat. B,
doświadczenie w branży przemysłowej.

Dodatkowe atuty:

znajomość procesów produkcyjnych w branży drzewnej,
umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stolarskich,
znajomość języka obcego.

Co oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne warunki płacowe,
możliwość podnoszenia kwalifikacji (finansowane kursy językowe, szkolenia specjalistyczne),
możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, której sukces opiera się na wykwalifikowanych pracownikach,
pracę w przyjaznym zespole.

Prezentacja firmy

Firma Abatec od kilkunastu lat zajmuje się produkcją naturalnych wyrobów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
docelowo na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji