Opis stanowiska pracy

· Opracowywanie i aktualizowanie instrukcji technicznych i technologicznych

· Optymalizacja procesu napraw

· Analiza powstałych niezgodności technicznych, technologicznych i jakościowych

· Definiowanie i podejmowanie działań korygujących służących eliminacji przyczyn niezgodności

· Opracowanie i aktualizacja kart materiałowych

· Normowanie procesów naprawy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

· Wykształcenia wyższego technicznego

· Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

· Bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego i schematów elektrycznych

· Znajomości zasad organizacji produkcji

· Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

· Umiejętności analitycznego myślenia

· Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji