VIRTU Production sp. z o.o.

Technolog

Od: VIRTU Production sp. z o.o.
Miejsce pracy: 42-400 Zawiercie

Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Aktualnie do naszej firmy poszukujemy:

Technologa
Miejsce pracy: Zawiercie

Nr ref.: DT/12/2017

Obowiązki:

Opracowywanie nowych i doskonalenie istniejących produktów
Opracowywanie norm zakładowych dla wyrobów
Organizowanie stanowisk pracy
Nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych
Wdrażanie nowych produktów oraz urządzeń
Przeprowadzanie testów oraz badanie produktów
Testowanie i dobór surowców, półproduktów oraz innych materiałów
Optymalizowanie procesów technologicznych

Wymagania:

Wykształcenie gastronomiczne, technologia żywności bądź pokrewne (min. średnie, mile widziane wyższe)
Doświadczenie w zakresie wytwarzania produktów z branży garmażeryjnej - minimum 2 lata
Wiedza z zakresu technologii żywienia
Dobra znajomość branży garmażeryjnej lub gastronomicznej
Umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office
Umiejętność pracy pod presją czasu, przy zachowaniu wysokiej jakości
Odpowiedzialność, dyspozycyjność, dokładność, rzetelność,

Mile widziane:

Obsługa maszyn produkcyjnych oraz doświadczenie w środowisku przemysłowym
Szkolenie z systemu HACCP
Znajomość systemu IMPULS

Oferujemy:

Pracę w renomowanej firmie w miłej atmosferze
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
Pracę w systemie zmianowym
Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. świadczenia świąteczne, wyjazdy integracyjne, możliwość zakupu wyrobów Virtu w korzystnych cenach

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Rozumiem, że moje dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu niezbędnym dla przeprowadzenia procesu rekrutacji następującym pracodawcom: Virtu Production sp. z o.o., Virtu Holding sp. z o.o., Virtu Badania i Rozwój sp. z o.o. oraz Virtu Marketing sp. z o.o. Jednocześnie jestem świadomy/a, że w/w pracodawcy mogą przechowywać, w szczególności, choć nie tylko, następujące kategorie danych osobowych: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i numer telefonu, datę urodzenia, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, numer PESEL w celach wdrożenia, administrowania i zarządzania procesem rekrutacyjnym dotyczącym mojej osoby („Dane osobowe”). Rozumiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Niniejszym potwierdzam, że zapoznałem/am się z powyższą informacją dotyczącą wykorzystywania moich danych osobowych i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie powyższym zakresie. Rozumiem, że brak wyrażenia zgody na udostępnienie i przechowanie danych osobowych powoduje, iż aplikacja nie zostanie wzięta pod uwagę w procesach rekrutacyjnych.