Opis stanowiska pracy

  • Modyfikacja i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w celu usprawnienia pracy zakładu i podnoszenia jakości produktu
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej
  • Określenie parametrów produkcji i przechowywania produktów
  • Koordynacja i nadzór nad prawidłowym opisem produktu (etykieta, opakowanie) zgodnym z przepisami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: technologia żywności, towaroznawstwo, chemia spożywcza, pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku technologa mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym
  • Mile widziana znajomość technologii pakowania produktów

Prezentacja firmy

PRODUKCJA CHAŁWY I MIAZGI SEZAMOWEJ

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 600PLN - 3 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia