Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0279

Obowiązki:

analiza, doskonalenie, optymalizacja stosowanych receptur i technologii, opracowanie dokumentacji technologicznej, specyfikacji nowych produktów z uwzględnieniem wymagań jakościowych i prawnych, opracowanie receptur nowych produktów, udoskonalenie istniejących produktów, nadzór nad projektami rozwojowymi w zakresie nowych produktów, prowadzenie prób technologicznych, opracowanie stosowanej dokumentacji dla klientów i poszczególnych działów w firmie, kontrola jakości żywności i przestrzegania zasad higieny w procesie produkcyjnym, nadzór nad przestrzeganiem wdrożonego systemu zarządzania jakością

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Inżynier technologii żywności (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe: technolog żywności i żywienia, biotechnologia, chemia i pokrewne, znajomość systemów jakościowych ISO, BRC, IFS, znajomość procesów produkcji soków i napojów owocowych, umiejętność analitycznego myślenia, współpracy w zespole oraz komunikatywność, zdolności organizacyjne, sumienność, samodzielność w działaniu, min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Miejsce pracy: 27-641 Bilcza 48A, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny: 609 006 022 lub e-mail: m.nowicka@sadsandomierski.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Monika Nowicka

Telefon: 609 006 022

Email: m.nowicka@sadsandomierski.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy